Zakładanie konta użytkownika

Podstawowe informacje dotyczące obsługi forum.
administrator
Administracja Forum
Administracja Forum
Posty: 10
Rejestracja: 26 lipca 2019, 20:57

Zakładanie konta użytkownika

Post autor: administrator » 02 sierpnia 2019, 17:11

Rejestracja na forum SzkoleniaRPO to bardzo prosta i szybka czynność. Zacznij od kliknięcia trzech poziomych kresek w lewym, górnym rogu ekranu (zapamiętaj to miejsce, po aktywacji konta i zalogowaniu znajdziesz tutaj wiele narzędzi związanych z obsługą Forum). Po kliknięciu rozwinie się lista dostępnych czynności. Z rozwiniętej listy wybierz [Zarejestruj się]. Pierwszy krok za nami!

Na ekranie wyświetlony zostanie regulamin korzystania z forum SzkoleniaRPO. Poświęć chwilę czasu i zapoznaj się z jego treścią. Jako Użytkownik forum zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu. Jeśli będziesz chciał kiedyś wrócić do treści regulaminu znajdziesz go zawsze na forum Regulamin, w kategorii Ogólne oraz po kliknięciu linku Regulamin umieszczonego na dole każdej strony forum. Jak już się zapoznasz z regulaminem kliknij [Akceptuję]. Bez akceptacji regulaminu nie będzie możliwości założenia konta użytkownika.

Zostaniesz skierowany do formularza rejestracyjnego. Wypełnij poniższe pola:
Nazwa użytkownika – krótki pseudonim po jakim chcesz być rozpoznawany na Forum

Adres e-mail – Twój adres poczty elektronicznej, Bardzo ważne jest aby wpisać tutaj prawidłowy adres e-mail. Jeśli podany adres poczty elektronicznej będzie błędny, bądź nieprawidłowy, nie będziesz w stanie ukończyć procesu rejestracji nowego konta.
Hasło – hasło zabezpieczające Twoje konto na Forum, im bardziej skomplikowane, tym bezpieczniejsze będzie Twoje konto

Imię – wpisz swoje imię

Nazwisko – wpisz swoje nazwisko
Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś/łaś w poprzednim kroku zobowiązałeś/łaś się podać prawdziwe informacje.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych klikając kwadracik. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do rejestracji konta Użytkownika na Forum. Administrator danych osobowych czyli Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego w Łodzi, będzie przetwarzał Twoje dane osobowe tylko i wyłącznie w celu dostępu do Forum. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz klikając Zasady ochrony danych osobowych na dole tej strony.

Wynik działania cztery plus cztery – tutaj wpisz po prostu wynik działania. Jest to pytanie zabezpieczające przed masą rejestracją kont na Forum przez różnego rodzaju roboty.

To już wszystko, sprawdź czy wszystkie potrzebne informacje zostały wprowadzone prawidłowo, i kliknij [Wyślij]. Na podany wcześniej adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji oraz zostaniesz przeniesiony na stronę z informacją:
Twoje konto zostało utworzone. Ta witryna wymaga aktywacji konta przez administratora. Został on już poinformowany o utworzeniu nowego konta. Z chwilą aktywowania konta otrzymasz stosowne powiadomienie.
To już wszystko, teraz musisz zaczekać na aktywację Twojego konta. Administracja Forum przejrzy przesłany przez Ciebie formularz i, jeśli nie będzie budził żadnych wątpliwości, aktywuje Twoje konto użytkownika. Jak tylko konto zostanie aktywowane otrzymasz powiadomienie na podany podczas rejestracji adres poczty elektronicznej.

Witamy na forum!
Administracja Forum - SzkoleniaRPO
Platformy wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami szkoleń dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

ODPOWIEDZ